Kukuričné bludisko Maršová – Rašov pri Bytči

Nové kukuričné bludisko vyrástlo v obci Maršová – Rašov pri Bytči. Naše obľúbené trnavské tento rok žiaľ neotvorili, keďže im vyrástla príliš nízka kukurica, v tomto sme sa ale zabavili podobne dobre. Jediné čo tu chýba je bufet a nejaké tie zábavky okolo.

Vstupné je 3 Eurá za dospelého a 2 Eurá za dieťa. Dostali sme papierik s tajničkou, do ktorej sme mali z 8 tabulí v bludisku dopĺňať správne odpovede na hádanky, ktoré sú v spodnej časti tabulí. Otázka vo vrchnej časti je bonusová, pre zábavu dospelých a väčších detí. V piatky tu býva nočné blúdenie s baterkami (treba si priniesť) až do polnoci.

My sme našli 7 tabulí asi za 40 minút, ôsmu nie a nie nájsť, potom ju zrazu Maťko náhodnou objavil, tak sme mali šťastie a za hodinu to aj napriek mojej bludiskovej dezorientácii zvládli. :)

Prečítajte si aj článok Domček na strome & tipy na aktivity Bojnice >>

Okrem bludiska sú tu zatiaľ len 2 stoly, kde si môžete dať vlastné občerstvenie a toi toiky. Tam môžete viete čo… :) Slečna hovorila, že možno bude neskôr aj nejaké občerstvenie, tak uvidíme čo vymyslia. Zatiaľ si vezmite vlastné, hlavne vodu, pri blúdení vysmädnete.

Ako sa k nemu dostať? Na ich webe blukuku.sk majú v časti Kontakt linky na navigáciu k bludisku. Nachádza sa pri nadjazde nad železnicu na konci obce, pri ceste je tabuľa označujúca odbočku na parkovisko. Treba prejsť okolo veľkej kopy dreva dozadu až ku kukurici, kde je vyhradené parkovanie.

Nás blúdenie a hľadanie tabulí bavilo, na tú cca hodinku to bola super zábava pre mňa aj pre Maťka. Za vylúštenú tajničku dostal od tety cukrík.

Boli ste už v nejakom kukuričnom bludisku? Pôjdete skúsiť aj sem?

Maťa

Martina Magulová
Som vášnivá cestovateľka. Cestujem bez cestovky - LACNEJŠIE a ZAUJÍMAVEJŠIE. S radosťou sa delím o svoje skúsenosti, aby som vám ušetrila čas a peniaze a aby ste aj VY mohli za málo peňazí zažiť čo najviac a odvážili sa ísť spoznávať svet! :) Zoznam precestovaných krajín a niečo o mne nájdete tu>> Som autorka e-bookov: Kompletný návod na cestovanie bez cestovky>> Cestujem s cestovkou. Ako zažiť na dovolenke viac?>> E-book zdarma Ubytovanie bez cestovky>> Kontakt: E-mail: info@martinamagulova.sk >> Facebook fan page: Cestujeme bez cestovky>> Instagram: Cestujemebezcestovky>>
Komentáre