Chcete ísť na dovolenku, zažiť VEĽA a minúť MÁLO? 
Túžite vidieť EXOTIKU, ale platiť ako za EURÓPU?

Chodievate na dovolenky radšej cez cestovku, lebo neviete presne ako si všetko zorganizovať sami?

Radi by ste šli na letnú dovolenku lacnejšie než s cestovkou, alebo do exotickej krajiny za cenu dovolenky v Európe?

Potrebujete mať istotu, že na nič nezabudnete, alebo sa chcete poradiťs niekým, "kto sa vyzná"?

Radi by ste sa dozvedeli presné návody, know - how a tipy skúsených cestovateľov, vďaka ktorým cestujú lacnejšie, zaujímavo a bez stresov?

POTOM STE TU SPRÁVNE! 😉

Volám sa Martina Magulová a milujem cestovanie. Asi 14 rokov cestujem bez cestovky = LACNEJŠIE a ZAUJÍMAVEJŠIE.

Rada poradím každému z vás, kto má chuť cestovať, aby som vám ušetrila čas a peniaze. A aby ste aj VY mohli za málo peňazí zažiť čo najviac a odvážili sa ísť spoznávať svet! 🙂

Na vlastnú päsť som precestovala veľkú časť Európy, cestovala 7 krát po USA - California, Florida, Las Vegas, New York a iné. Dovolenkovala som v Karibiku, v exotickej Ázii, či Afrike. Užila som si nádherné pláže, zaujímavé hotely a ubytovanie u domácich, videla fascinujúce miesta a pamiatky, zažila nezabudnuteľné zážitky, ochutnávala miestne špeciality.. Všetko som si zorganizovala sama. 

Často za polovičné ceny oproti cestovke. ZNIE TO SKVELE, VŠAK?

 • Aj moja rodina kedysi chodievala na dovolenky do preplnených rezortov, často odrezaných od sveta. Chodili sme na predražené výlety organizované cestovkou.
 • Na exotické dovolenky do krajín mimo Európy sme nešli, lebo sme si mysleli, že sú pre nás príliš drahé.
 • Platili sme stovky eur za dovolenky, ktoré nás bez cestovky mohli stáť minimálne o tretinu menej a mohli sme na nich zažiť oveľa viac. Len sme nevedeli, ako na to.

Našťastie som 14 rokov dozadu prvýkrát nasadla do lietadla smerujúceho za oceán. A tým sa začalo moje prvé cestovanie bez cestovky a láska k objavovaniu sveta.

Aj VY nasadnite na to svoje "prvé lietadlo" a odvážte sa cestovať na vlastnú päsť. Ja vám poradím, AKO NA TO.

Predstavte si, že sa už túto zimu kúpete v Thajsku, v Karibiku, či na Maledivách. 

Za cenu dovolenky v Európe!

THAJSKO bez cestovky
Spiatočné letenky 390 Eur, ubytovanie od 3 Eur/osobu/noc 

MALEDIVY bez cestovky
Na 10 nocí do 1000 Eur/osobu (letenky, ubytovanie, transfery, plná penzia, výlety)

KARIBIK bez cestovky
Letenky už za 350 Eur, ubytovanie od 7 Eur/osobu/noc (napr. v Punta Cana, Dominikánskej republika)

Alebo si sami zorganizujete výlet do Paríža, Dubaja, New Yorku, či Bangkoku. 

Za POLOVIČNÚ cenu oproti cestovke!

PARÍŽ bez cestovky
Letenky už za 50 Eur, ubytovanie od 20 Eur/osobu/noc

PARÍŽ

DUBAJ bez cestovky
Letenky 130 - 200 Eur, ubytovanie od 15 Eur/osobu/noc

DUBAJ

Bangkok, Thajsko
Letenky cca 390 Eur, ubytovanie od 5 Eur/osobu/noc

BANGKOK

Alebo chcete cez leto dovolenkovať v Európe?
Grécko, európsky Karibik - Sardínia, Španielsko..

Naplánujte si leto podľa svojich predstáv a ušetrite!

KORFU, Grécko bez cestovky
Letenky od 60 Eur
Ubytovanie od 140 Eur/osobu/7 nocí

KORFU, GRÉCKO

SARDÍNIA, Taliansko bez cestovky
Letenky od 50 Eur, ubytovanie od 15 Eur/osobu/noc

TALIANSKO

Krása, však? Toto všetko môžete zažiť aj VY!

Rozhodla som sa s vami podeliť o všetky svoje skúsenosti s cestovaním na vlastnú päsť, a tak som napísala jedinečný 200 stránkový e-book Kompletný návod na cestovanie bez cestovky. Je rozdelený do prehľadných kapitol a nájdete tu množstvo podrobných návodov, informácií, tipov a užitočných web stránok, aby ste aj VY mohli slobodne a zaujímavo cestovať na vlastnú päsť  A UŠETRIŤ. 

E-book je vhodný tak pre úplných cestovateľských začiatočníkov, ako aj pre skúsenejších cestovateľov.

Ak niečo v e-knihe nenájdete alebo sa budete chcieť niečo spýtať, odpoviem vám vo VIP skupine cestovateľov bez cestovky alebo e-mailom. Členstvo je súčasťou jedného zo 6 bonusov, ktoré dostanete ZDARMA.

Čo všetko sa v e-booku dozviete?

 • Ako si spravíte kalkuláciu ceny dovolenky bez cestovky.
 • Podrobný návod, ako naplánujete celé cestovanie a na čo všetko nesmiete zabudnúť.
 • Ako si nájdete lacné letenky, kúpite výhodné lístky na vlak, aké sú možnosti prepravy z jedného miesta na druhé a koľko stoja.
 • Podrobný postup vybavenia sa na letisku, informácie o lete lietadlom a čo máte robiť po prílete.
 • Ako zistíte, čo sa na mieste, kam chcete ísť, oplatí vidieť a zažiť.
 • Ako si naplánujete cestovanie autom - road trip, ako pri ňom ušetríte.
 • Kde si rezervujete plavbu výletnou loďou alebo plachetnicou, aké sú náklady a všetky ďalšie potrebné informácie.
 • A mnoho iného.

Stiahnite si ukážku zdarma:

OBSAH e-booku:

K e-booku dostanete týchto 6 BONUSOV zdarma 

BONUS #1 

Inšpirujte sa pri plánovaní dovolenky niektorým z mojich 7 tipov na 7 dňovú dovolenku bez cestovky v Európe na jar-leto-jeseň vrátane približného rozpočtu.

BONUS #2 

Vytlačte a zoberte si so sebou 101 anglických fráz, s ktorými sa vo svete nestratíte! Vrátane výslovnosti formou “píš ako počuješ”, slovenského prekladu a bližších informácií k jednotlivým frázam.

BONUS #3 

Už nikdy na nič dôležité nezabudnete vďaka tomuto Prehľadnému odškrtávaciemu zoznamu (check listu) na balenie.

BONUS #4

Členstvo v uzavretej VIP cestovateľskej skupine na Facebooku. Môžete sa tam poradiť so mnou a ďalšími členmi skupiny ohľadom plánovania dovolenky bez cestovky.

Automaticky tiež dostanete všetky budúce aktualizácie a rozšírenia e-booku s novými informáciami, tipmi, návodmi!

BONUS #5 

Sprievodca S dieťaťom do sveta (0 - 2 roky). Praktické informácie, rady a tipy na cestovanie s malým dieťaťom vrátane vlastných skúseností. Cestovanie lietadlom, vlakom, autom, loďou, mestskou prepravou. Ubytovanie, povinné formality, balenie.

Dočasný BONUS #6 

Vstup do online programu S Miriam na Bali! Miriam zažila MESAČNÚ dovolenku bez cestovky a podelila sa o kompletné plánovanie a zážitky z každého dňa. Nájdete tu veľké množstvo videí a fotografií z každého dňa a postupne dopĺňa všetky zážitky a informácie. Viac info o programe >> http://miriamstolfova.sk/s-miriam-na-bali/.

Zopár referencií e-booku:

V prvom rade patrí tejto osobe VEĽKÉ ĎAKUJEM! Od prvého momentu, kedy som dal like na stránku Cestujeme bez cestovky a napísal som Maťke do Messengera, tak sa mi venovala takmer nonstop. Kedže som nikdy bez cestovky necestoval tak som mal obavy riešiť veci na vlastnú päsť, ale Maťka ma z toho omylu (obáv) hneď vyviedla. Bol som dosť otravný 😀, ale ona bola veľmi ochotná a milá a na každú moju otázku mi odpovedala a snažila sa mi všetko do podrobna vysvetliť. Podarilo sa mi booknuť si dovolenku za takú cenu, o ktorej sa mi ani len nesnívalo, kedže som na tom istom mieste kde pôjdem bol 3 krát a stále ma to vyšlo minimálne raz toľko €. Určite odporúčam VIP skupinu a prečítať si jej e-book, má neskutočne veľa znalostí a skúsenosti. Cena za e-book je nič oproti tomu koľko peňazí ušetríte, či už na letenkách alebo ubytovaní! 🙂 Ešte raz VEĽKÉ ĎAKUJEM!!!

Matúš Ličák

Super rady, tipy, inšpirácie... Martinka je veľmi milá a ochotná poradiť naozaj kedykoľvek. Vďaka jej ebooku, ktorý je veľmi prehľadný, podrobný a perfektný pomocník pri plánovaní dovolenky bez cestovky a jej radám, máme už na leto rezervovanú dovolenku pre 4 osoby za cenu 1 osoby cez cestovku, ďakujem. Ebook a Martinkine poradenstvo je naozaj na nezaplatenie pre zaciatočníkov, akým som aj ja. 🙂

Klára Š.

Ahoj Maťka, nedávno som si u teba kúpila e-book a dnes mi prišla aj aktualizácia. Prešla som časti, ktoré ma zaujímali, teda skoro všetky, lebo by som veľmi rada cestovala a spoznávala nové krajiny. Len niekedy mi chýbalo odhodlanie. S tvojím návodom už odhodlanie určite mám, už len nájsť niekoho, kto by sa na to dal so mnou. 🙂 Ďakujem veľmi pekne. Je to celok, ktorý ľuďom ako som ja určite pomôže a otvorí oči, ako sa dá cestovať a vidieť a zažiť toho oveľa viac ako s cestovkou. 🙂

Ivana Šprlová

Poznáte takú kuchárku, kde si prečítate postup v štýle: do ľavej ruky chytíte varešku, pravou držíte hrniec a miešate v smere hodinových ručičiek 3x okolo celého obvodu hrnca? Proste popis ako pre blondíny? Pochopí a urobí aj ten, kto netuší, ako vyzerá kuchyňa.

Tak presne takto geniálne je spracovaný tento e-book. Som z neho nadšenááááááá 🙂 Ja "do sveta" idem zásadne s človekom, ktorý ma povedie za ručičku....aby som sa nestratila. Od dnes viem na betón, že s touto príručkou sa môžem vybrať kamkoľvek na svete... hoci aj sama. A všetko bude v pohode.

Martinka myslela úplne na všetko. A všetko preverené na vlastnej koži, napísané na základe vlastných skúseností. Táto e-kniha pomôže ušetriť stovky eur a kýble nervov pred, počas aj po dovolenke. Je to absolútna istota, že Vaša cesta bude zážitkom za minimum peňazí s maximálnym efektom. Mati, faaaakt, klobúk dole pred týmto VEĽdielom.

Miriam Štolfováwww.stolfova.sk

Ako sa vraví, šťastie praje pripraveným. Každý, kto si prečíta tento ebook, pripravený určite bude. Naviac ušetrí kopec peňazí, ktoré môže použiť na ďalšiu dovolenku 🙂 ja tiež rada cestujem - s cestovkou i bez. Po prečítaní ebooku som ale zistila množstvo informácií, vďaka ktorým dokážem odbúrať strach a odvážim sa sama zorganizovať dovolenku aj v destináciách, kde som doteraz mala rešpekt a spoliehala sa na istotu s cestovnou kanceláriou.

Ďakujem za množstvo rád, informácií i tipov, ktoré mi ušetria nielen peniaze, ale aj čas pri organizovaní dovolenky.

Zuzana Pogranováoutsourcing a lektorka MS Excel, Word a PowerPoint, www.zuzanapogranova.sk

Cena e-booku vrátane bonusov je 24.90 Eur
(774,40 Kč vrátane DPH) 

 • Je to len zlomok toho, čo vám už pri najbližšej dovolenke ušetrí, keďže pri cestovaní bez cestovky väčšinou ušetríte minimálne tretinu oproti dovolenke s cestovkou. Pri cestovaní do exotických krajín ušetríte oveľa viac!
 • E-book kúpite raz, aktualizácie budete dostávať navždy ZDARMA.
 • Ušetríte množstvo času a nervov, keďže všetky potrebné informácie nájdete pokope v jednom ucelenom návode.
 • Naviac sa budete mať s kým poradiť, čo má nevyčísliteľnú hodnotu. Vo VIP skupine cestovateľov Vám odpoviem ja, alebo iní cestovatelia.

Na e-book nepotrebujete čítačku kníh.

Koľko môžete reálne ušetriť? Porovnajte si dovolenku s cestovkou a dovolenku, ktorú sme zažili my bez cestovky:

Môžete ísť na MALEDIVY s cestovkou za 1625 Eur na 6 nocí + musíte si doplatiť výlety za nemalé peniaze.
Alebo môžete ísť na vlastnú päsť napríklad na 10 nocí, bude vás to stáť do 1000 Eur, pričom do tejto ceny sa zmestia už aj nejaké výlety za šnorchlovaním, či pozorovanie delfínov z lode.

Dovolenka MALEDIVY cez cestovku

Cena od 1625 Eur/9 dní aj s cestou, t.j. 6 nocí s plnou penziou. V tejto cene nečakajte ubytovanie v domčekoch na vode, ale hotel na ostrove.
Letenky, transfery na ostrov, ubytovanie, plná penzia. Výlety sa platia extra.

Dovolenka MALEDIVY bez cestovky

Rovnaký pobyt cena 800 Eur/osobu (letenky, transfery na ostrov, ubytovanie, plná penzia)
Alebo pobyt na 10 nocí do 1000 Eur/osobu (letenky, transfery, ubytovanie, plná penzia, výlety)

Nečakajte, kliknite a objednajte:

 • Možno si kladiete otázku, či si naozaj podľa tohto e-booku zvládnete naplánovať dovolenku bez cestovky a či budete vedieť, čo máte robiť v cudzej krajine?
  ÁNO! E-book si čítali ľudia, ktorí nikde na vlastnú päsť neboli a ocenili, ako podrobne som v ňom popísala celé plánovanie. Naviac sa na mňa môžete kedykoľvek obrátiť vo VIP skupiny cestovateľov, ktorej členom sa automaticky stanete po kúpe e-booku.
 • Ak máte naplánovanú najbližšiu dovolenku s cestovkou, váhate, či si máte e-book kúpiť už teraz?
  ÁNO, aj pokiaľ už máte všetko vybavené, môžete využiť viaceré informácie z e-booku týkajúce sa aktivít na vlastnú päsť v krajine/meste, v ktorom budete, budete si vedieť informácie o počasí v danej krajine, vytlačíte si zoznam vecí, na ktoré nezabudnúť pri balení sa, alebo anglické frázy, ktoré vám pomôžu dohovoriť sa na mieste.
 • Možno ste už bez cestovky boli vo veľkomeste, či v nejakej európskej destinácii a váhate, či v ňom nájdete nové informácie?
  Pokiaľ ste neprecestovali viacero krajín mimo Európy rôznymi spôsobmi, určite tu nájdete množstvo informácií, ktoré vám pomôžu pri plánovaní ďalšej dovolenky. Aj skúsení cestovatelia ocenili množstvo informácií a web stránok v tomto ucelenom návode. Pozrite si obsah e-booku vyššie a verím, že vás mnohé kapitoly oslovia.

Môžete zaplatiť kartou, online prevodom alebo bankovým prevodom. E-book obdržíte vo formáte PDF, otvoríte si ho teda vo vašom počítači. Príde vám hneď po tom, ako mi príde platba od vás. Pri platbe kartou alebo online prevodom to bude IHNEĎ. Pri platbe bankovým prevodom to väčšinou trvá 1 - 2 dni.

V prípade akýchkoľvek otázok sa na mňa neváhajte obrátiť na e-mailovej adrese info@martinamagulova.sk.