0 ľudí vie, ako si nájsť ubytovanie bez cestovky

Milujem život, životné zmeny, prijímam nové výzvy a skúšam nové veci. eBook: "Návod na vyhľadanie a rezerváciu ubytovania pri cestovaní" mi prišiel veľmi vhod, pretože rada s manželom cestujem po svete, no vždy sme využívali osvedčený spôsob, keď za vás cestovka všetko vybaví. Keďže sme chceli skúsiť aj niečo dobrodružnejšie a ušetrené peniaze zo zaplatenej dovolenky minúť na niečo iné, tento eBook ma veľmi navnadil a dal tipy, ako cestovať na vlastnú päsť. Podľa tipov p.Martinky sme už absolvovali cestu do Paríža a boli sme nadšení. eBook môžem doporučiť každému, kto sa pohráva s myšlienkou cestovania a spoznávania takých miest, kde vás ani cestovka nezavedie. Som presvedčená, že eBook každého hodnotným spracovaním a inšpiratívnymi fotografiami na to ešte viac naladí.

Marta Vacho http://www.martavacho.sk/

UBYTOVANIE BEZ CESTOVKY

Chystáte sa na dovolenku, alebo víkendový pobyt bez cestovky? Zaujíma vás:

  • Aké sú možnosti ubytovania kdekoľvek na svete, od lacných, cez stredne drahé, po luxusné, či netradičné?
  • Kde a ako si sami online nájdete a zarezervujete rôzne druhy ubytovania - hotely, hostely, ubytovanie u domácich a mnohé iné?
  • Moje osobné skúsenosti, odporúčania a tipy ohľadom týchto ubytovaní?
  • Praktické cvičenie na vyskúšanie si rezervácie hotela v zahraničí?

Ak ste odpovedali aspoň na niektorý bod ÁNO, stiahnite si ZDARMA e-book Ubytovanie bez cestovky:

Váš e-mail je u mňa v bezpečí. Spam posielať nebudem a z databázy sa môžete kedykoľvek odhlásiť jedným kliknutím.

Najlepšie rady, aké som si mohla prečítať o ubytovaní z celého sveta. O cestovaní viem naozaj veľa, ale v eBooku som aj tak našla mnoho tipov a rád, o ktorých som doteraz ani netušila. Všetky možnosti sú doplnené aj osobnými skúsenosťami. Úprimne odporúčam tento eBook pre začiatočníkov a aj skúsenejších cestovateľov.

Petra Konárska, vášnivá lyžiarkawww.petrakonarska.sk

Miluji poznávání nových krajů a zemí. Jejich kulturu, zvyky a hlavně cizokrajnou kuchyni. To je taky důvod proč mě zaujal Martinin ebook Návod na vyhľadanie a rezerváciu ubytovania pri cestovaní. Našla jsem v něm spoustu nápadů a vychytávek jak lze cestovat. Martina se opravdu vyzná a její rady jsou pro mě velkým přínosem. Doporučuji ho nejen začínajícím cestovatelům, ale i těm zkušeným.

Marie Sokolová, cestovateľka a kuchárkawww.majasokolova.cz