Domčeky ako z Bora Bora v Senci

Tento kúsok exotiky v Lobsteri na Slnečných jazerách v Senci je už viac ako 5 rokov naša srdcovka. Konala sa tu totiž naša svadobná hostina, zabávali a hodovali sme v reštaurácii, na terase, aj na lodi a nocovali v domčekoch na vode. Obrad sme mali v kostole sv. Mikuláša v Senci, a keďže nie sme ani jeden odtiaľto, donútili sme tak rodinu a priateľov ísť mimo bydliska na výnimočný výlet.

Domčeky v polynézskom štýle

Pri prvom pohľade na domčeky máte pocit, že ste sa preniesli niekde do exotiky. Zavriete oči a predstavíte si šum a slanú vôňu mora, zrelé exotické ovocie a tropické slnko. Na vašom účte o niekoľko tisíc Eur menej. Hmmm, tak radšej oči otvoríte a za pár desiatok Eur sa idete ubytovať na tomto zaujímavom mieste. :)

Môj TIP:

Domčekov je 7, všetky sú rovnaké, iba ten úplne vpravo má v obývačke sklenené dno, cez ktoré môžete pozorovať ryby v jazere a plávajúce kačky. Keď je vody v jazere málo, ako tomu je tento rok, máte pod týmto domčekom aj najviac vody. A cena je rovnaká ako za ostatné.  Pýtajte si teda pri rezervácii tento.

Náš domček:

Domčeky sú jednoducho zariadené, na prízemí je hneď za dverami vstavaná skriňa, menšia obývačka – gauč, stolík, komoda s TV, 2 stoličky, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC a na poschodí spálňa s manželskou posteľou. A terasa, na ktorej si môžete vychutnávať večernú romantiku na vode, alebo sa v lete opaľovať.

V cene izby sú aj bufetové raňajky v reštaurácii, nájdete tu napríklad jogurty, cereálie, šunky, syry, pečivo, zeleninu, párky, praženicu, kávu, čaj.

Ráno sa mi páčilo v domčekoch a okolí najviac. Nikde nikto, iba zopár hostí na raňajkách. Odporúčam spraviť si pred raňajkami malú prechádzku na maják – pozrieť si odtiaľ z výšky celý areál, na loď a na vedľajšiu piesočnatú pláž.

Prečítajte si aj článok Domček na strome – zážitková noc v Trenčianskych Tepliciach.

Reštaurácia

Reštaurácia je tak, ako celý areál celá z dreva s námorníckymi dekoráciami.

Naše obľúbené jedlo je polievka halászlé, servirovaná v štýlových minikotlíkoch. Kompletné menu nájdete tu >>. Svadobnú hostinu sme najskôr mali servírované v reštaurácii, keď sa však augustové teploty vyšplhali do neúnosných výšok, presunuli sme sa na veľkú terasu. Tam príjemne pofukuje vánok a máte výhľad na domčeky a jazero.

Pirátska loď

Na jej palube sú ďalšie stoly patriace k reštaurácii, s parádnym výhľadom na okolie. V jej vnútri sme mali počas svadobnej hostiny večerné bufetové stoly. Konajú sa tu tiež rôzne akcie, školenia, oslavy a pod.

Senecké Slnečné jazerá sú v lete populárne na kúpanie, nájdete tu veľa bufetov, reštaurácie, ihriská a atrakcie pre deti, aquapark, prípadne sa môžete ísť prejsť do mesta na kávičku.

Ak sa tam v budúcnosti chystáte, želám krásny pobyt.

Maťa

NÁVODY na CESTOVANIE BEZ CESTOVKY:

E-book na stiahnutie ZDARMA
Dovolenka na výletnej lodi >>

E-book na stiahnutie ZDARMA
Ubytovanie bez cestovky >>

E-book Kompletný návod na cestovanie bez cestovky >>

E-book S dieťaťom do sveta (0 – 2 roky) >>

Save

Martina Magulová
Som vášnivá cestovateľka. Cestujem bez cestovky - LACNEJŠIE a ZAUJÍMAVEJŠIE. S radosťou sa delím o svoje skúsenosti, aby som vám ušetrila čas a peniaze a aby ste aj VY mohli za málo peňazí zažiť čo najviac a odvážili sa ísť spoznávať svet! :) Zoznam precestovaných krajín a niečo o mne nájdete tu>>

Som autorka e-bookov:
Kompletný návod na cestovanie bez cestovky>>
Cestujem s cestovkou. Ako zažiť na dovolenke viac?>>
E-book zdarma Ubytovanie bez cestovky>>

Kontakt: E-mail: info@martinamagulova.sk >>
Facebook fan page: Cestujeme bez cestovky>>
Instagram: Cestujemebezcestovky>>
Komentáre