Veľký vianočný balíček

za špeciálnu vianočnú cenu

Budúci rok bude PORIADNE CESTOVATEĽSKÝ, pre nás a aj pre VÁS. Cítim to v kostiach! 

Letenky sú za skvelé ceny v rámci Európy, ale aj do celého sveta. Ubytovacích možností všetkého druhu je obrovské množstvo, na všetko sa ľahko nájdu recenzie a tipy. A tak čoraz viac z vás cestuje bez cestovky = lacnejšie a presne podľa svojej chuti. 

Chcete aj VY? 😉

 

Aj vy chcete ísť do exotiky bez cestovky za polovičnú cenu oproti cestovke, alebo už nechcete platiť predraženú letnú dovolenku v Európe? Neviete ako na to? Čítajte ďalej:

Zišli by sa vám prehľadné návody, rady a tipy od skúsených cestovateľov:

 • kde a ako hľadať lacné letenky,
 • ubytovanie,
 • prepravu,
 • zážitky, pamiatky a atrakcie,
 • na čo nezabudnúť pred cestou, 
 • ako si poradiť s možnými problémami na cestách a ďalšie dôležité informácie a rady?
 • prípadne máte malé deti a bojíte sa s nimi cestovať, alebo sa chcete iba inšpirovať na zaujímavú dovolenku?

Nie ste sami, komu by sa zišiel taký poriadny "ťahák", či "priateľ na telefóne". 

A tak som pre vás nachystala toto všetko...

Veľký vianočný balíček

za špeciálnu vianočnú cenu

Čo je súčasťou

 • 1
  E-book Kompletný návod na cestovanie bez cestovky

  V hodnote 24,90 Eur vrátane 6 BONUSOV.

  Jedinečný 200 stránkový e-book, v ktorom nájdete množstvo podrobných návodov, informácií, tipov a užitočných web stránok, aby ste aj VY mohli slobodne a zaujímavo cestovať na vlastnú päsť A UŠETRIŤ.

  E-book je vhodný tak pre úplných cestovateľských začiatočníkov, ako aj pre skúsenejších cestovateľov.

 • 2
  Bonus č.1 k tomuto e-booku: e-book 7 tipov na 7 dňovú dovolenku bez cestovky v Európe na jar-leto-jeseň

  7 konkrétnych typov vrátane približného rozpočtu.
 • 3
  Bonus č.2 k tomuto e-booku: e-book S dieťaťom do sveta (0 - 2 roky)

  Váš praktický sprievodca, v ktorom nájdete informácie, rady a tipy na cestovanie s malým dieťaťom vrátane našich skúseností. Cestovanie lietadlom, vlakom, autom, loďou, mestskou prepravou. Ubytovanie, povinné formality, balenie a iné.
 • 4
  Bonus č.3 k tomuto e-booku: 101 anglických fráz, s ktorými sa vo svete nestratíte!

  Veľmi praktický zoznam, ktorý si vytlačíte a jednoducho vezmete so sebou na cestu. Vrátane výslovnosti formou “píš ako počuješ”, slovenského prekladu a bližších informácií k jednotlivým frázam.
 • 5
  Bonus č.4 k tomuto e-booku: Odškrtávaci zoznam (check list) na balenie

  Uľahčí vám balenie a vďaka nemu už nikdy na nič dôležité nezabudnete.
 • 6
  Bonus č.5 k tomuto e-booku: Členstvo v uzavretej VIP cestovateľskej skupine na Facebooku

  Môžete sa tam poradiť so mnou a ďalšími členmi skupiny ohľadom plánovania dovolenky bez cestovky.
  Automaticky tiež dostanete všetky budúce aktualizácie a rozšírenia e-booku s novými informáciami, tipmi, návodmi!
 • 7
  Bonus č.6 k tomuto e-booku: online program S Miriam na Bali

  Miriam zažila MESAČNÚ dovolenku bez cestovky na Bali a podelila sa o kompletné plánovanie a zážitky z každého dňa. Nájdete tu veľké množstvo praktických informácii, ktoré vám uľahčia vaše cestovanie, videí, fotografií a zaujímavostí.
 • 8
  E-book Ubytovanie bez cestovky

  Nájdete v ňom overené web stránky, kde si nájdete a rezervujete ubytovanie kdekoľvek vo svete, zľavy na rezervácie cez najznámejšie stránky, naše skúsenosti a praktické cvičenie na záver.
 • 9
  E-book Dovolenka na výletnej lodi

  Dozviete sa v ňom, kde všade sa dá plaviť, koľko taká plavba bez cestovky stojí, množstvo praktických informácií a tiež naše skúsenosti z plavieb.

A to nie je všetko!

Ku všetkým týmto online produktom vám ešte pridám 2 fyzické, ktoré vám pošlem poštou.

 • 10
  Darčekový poukaz v hodnote 24,90 Eur

  Poukaz na vyššie spomenutý e-book Kompletný návod na cestovanie bez cestovky spolu so všetkými bonusmi môžete niekomu darovať na Vianoce.

 • 11
  Plagát Palmové desatoro 2019 v hodnote 9,90 Eur

  Krásna farebná a inšpiratívna čerešnička na torte. 🙂 Veľkosť A3, kvalitný pevný papier, plný citátov, ktoré pohladia cestovateľskú dušu.

Ak máte záujem iba o plagát, kliknite tu >>

Tip: plagát si môžete položiť na poličku, spraviť dierkovačkou dierku a zavesiť ako obraz, alebo dať zarámovať. Majte ho ideálne tam, kde radi relaxujete - napr. obývačka, spálňa. Relax je veľmi dôležitý, hlavne v tejto uponáhľanej dobe, myslite na to! 😉

To všetko za špeciálnu cenu:

Kompletná vianočná cena za všetky e-booky, bonusy, darčekový poukaz poslaný poštou spolu s veľkým A3 plagátom, vrátane poštovného za plagát a 2 Eur pre Gabka je 

59,70 Eur    24,90 Eur 

Kúpou tohto balíčka pomôžete

2 Eurá z každého predaja pôjdu nášmu 2 ročnému kamarátovi Gabkovi. Narodil sa o pár dní skôr ako náš Maťko, no žiaľ, hrať sa spolu nemôžu. Kvôli ťažkému pôrodu, kedy bol dlho bez kyslíka, čelí mnohým závažným diagnózam. Viac o Gabkovi jeho mamina, moja dobrá kamarátka Lucka:

"GABKO sa narodil 11.11. 2016. Počas tehotenstva sa mal vynikajúco a bez komplikácií. Avšak samotný pôrod a jeho príchod na svet bol veľmi ťažký. Lekári sa aj tak rozhodli pre prirodzený pôrod a toto rozhodnutie malo pre nás fatálne následky, s ktorými budeme bojovať celý život. Gabko má poškodený mozog a telo ho neposlúcha ako by malo. Na zlepšenie jeho mentálneho a fyzického zdravia mu pomáhajú rôzne terapie a rehabilitácie. Chodíme na hipoterapiu, canisterapiu, logopédiu, tyflopédiu, plávať, masáže a dennodenná intenzívna fyzioterapia je súčasťou jeho života. Gabkove hračky sú pomôcky na rehabilitácie, zrakovú stimuláciu, muzikoterapiu, fototerapiu, oxygenoterapiu a aromaterapiu. Do našej rodiny pribudol ďalší člen a to Gabkov najlepší kamoš, asistenčný-canisterapeutický psík Azgard, ktorý mu veľmi pomáha. Náš spoločný boj za Gabkovu lepšiu budúcnosť je časovo a hlavne finančne veľmi náročný. Momentálne zháňame financie na intenzívny dvojtýždňový rehabilitačný pobyt do Piešťan. Preto Vás všetkých chceme poprosiť o pomoc. Vopred veľmi pekne ďakujeme a s vrúcnym pozdravom sa lúčime..... SZIGETIOVCI."

Viac o Gabkovi nájdete na Facebook stránke Občianske združenie Gabko  a na webe OZ Gabko, kde sa dozviete aj o iných formách pomoci.

A kto pre vás tento balíček pripravil? 

Volám sa Maťa a bývam kúsok od Trenčína. S manželom Milošom sme precestovali veľkú časť Európy, USA, Ázie, užili si safari v Keni, výletné lode, či plavby plachetnicou. Som rada, že vás na svojom blogu a v e-bookoch môžem inšpirovať a dávať vám návody a tipy na cestovanie bez cestovky. Aby ste neplatili za dovolenku zbytočne veľa a odniesli si domov poriadnu dávku zážitkov na celý život.

Od decembra 2016 cestujeme aj so synom Maťkom a zbierame spoločné zážitky ako rodina.♥ 

Urobte si radosť TERAZ

Spravte radosť sebe, niekomu blízkemu, pomôžte malému bojovníkovi Gabkovi. A ja vám prajem, aby bol budúci rok plný splnených cestovateľských snov a krásnych zážitkov na celý život. 😘

Objednajte si Veľký vianočný balíček za vianočnú cenu 24,90 €.

Maťa
Maťa

Ak by ste mali akýkoľvek problém alebo otázku, napíšte mi, som tu pre vás. info@martinamagulova.sk